• https://www.facebook.com/bursaseyirdefteri/
  • https://twitter.com/bursed25

                                                               

Mahmut Celal Özmen

Hava Durumu
Videolar
Mahmut Celal Özmen
Sokak Fotoğrafçısı
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
HER AY BİR KİTAP

Bursa'da Medya

Sancaktar Medyanın bünyesinde, Bursa TV, Bursa Sancak Gazetesi, MAH Medya ve Sancak FM yer almakta ve yaklaşık 100 kişiye istihdam sağlamakta.

Bursa’nın en önemli medya kuruluşlarından olan Sancaktar Medya’yı ziyaret ettik.

Yıldırım’daki üç katlı modern binasında faaliyetlerini devam ettirmekte olan Sancaktar Medya, Bursa’nın sevilen işadamlarından Burhanettin TÜRKEŞ tarafından kurulmuş. Sancaktar Medyanın bünyesinde,  Bursa TV, Bursa Sancak Gazetesi, MAH Medya ve Sancak FM yer almakta ve yaklaşık 100 kişiye istihdam sağlamakta.


Etkin bir medya kuruluşunun patronu olmasına rağmen Burhanettin Türkeş oldukça mütevazı bir kişiliğe sahip. Ancak mesele Hak, Vatan, Millet oldu mu, gözünü budaktan esirgemeyen bir Anadolu Yiğidi heybetine bürünüyor!

Kuruluşun sloganı, “Milli İradenin Sesi Sancaktar Medya”

Burhanettin bey, bize Sancaktar Medyanın merkezini gezdirdi. Yukarıda da belirttiğim gibi üç katlı, modern bir bina.  En son teknolojik cihazlarla donatılmış haber ve çeşitli program stüdyoları ve oldukça zevkli ve profesyonelce dizayn edilmiş çalışma ortamlarında pırıl pırıl eğitimli gençler harıl harıl çalışmaktalar.

Burhanetin bey kısaca kuruluş hakkında bilgilerde verdi; “Sancaktar Medya, kurulduğu günden bu yana, sorumlu yayıncılık anlayışıyla çalışmalarını aralıksız sürdürmekte ve dinamik - genç kadrosuyla kent, yurt ve dünya gündeminin nabzını tutarak, tarafsızlıktan ödün vermeden ‘Milli İrade’nin güçlü sesi olarak yayınlarını devam ettirmektedir.

Sancaktar Medya bünyesindeki Bursa TV ile sadece Bursa’nın değil, yurt ve dünya gündeminin de nabzını tutuyor. Yayınlarıyla 7’den 77’ye izleyenleri ekranlara kilitleyen Bursa TV, son teknoloji ile donatılan canlı yayın araçlarıyla da gündemde öne çıkan gelişmeleri sıcağı sıcağına seyircilerine aktarmaktadır.


88.3 Sancak FM ile Türk Halk Müziği’nin seçkin eserlerini dinleyicileriyle buluşturan Sancaktar Medya, Sancak Gazetesi ile de Bursa ve Türkiye’de yazılmayan, yazılamayan ne varsa deneyimli kadrosuyla okuyucularına aktarıyor."

Haber: İsmail Hakkı Kavurmacı


 


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Her Ay Bir KİTAP

www.massiftasarim.com
E-Mas Reklam
Son Dakika Haberler
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar27.085027.1935
Euro28.828128.9436
sanalbasin.com üyesidir
Duyuru
Bursa Seyir Defterinde; Bursa hakkında makaleler, gezi ve tanıtım yazıları, etkinlik ve duyurular (sergi, konser, konferans, panel v.s) kültür sanat haberleri, fotoğraf albümleri, videolar, Bursa Medya Portalı (Bursa Gazete-Dergi manşetleri, linkleri) yer alacaktır. Bursa Seyir Defteri, Bursa hakkında sözü-çalışması olan herkese açıktır.