• https://www.facebook.com/bursaseyirdefteri/
  • https://twitter.com/bursed25

                                                               

Mahmut Celal Özmen

Hava Durumu
Videolar
Mahmut Celal Özmen
Sokak Fotoğrafçısı
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

Dr. Kadir Ilgaz'la Mustafakemalpaşa'da

Suuçtu Şelalesi, şifalı sıcak suyuyla Tümbüldek mesire alanı, Lala Şahin Paşa Türbesi ve Kemalpaşa tatlısı gibi daha birçok doğal, kültürel ve tarihi değerleriyle meşhur, Uluabat Gölü’nün diğer yakasındaki İlçemiz Mustafakemalpaşa'da bir gün.

Bursa’ya 84 km mesafede, İzmir yolu üzerinde yer alan Mustafakemalpaşa İlçemize günü birlik bir ziyarette bulunduk. 

Mustafakemalpaşa’yla ilgili izlenimlerimiz, bir sonraki yorum-haberimizde yer alacaktır.  


İlçeyi baştan başa turladıktan sonra, Radyolog Uz. Dr. Kadir Ilgaz’ı ziyaret ettik. Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi’nde, Radyoloji Uzmanı olarak, yıllarca başarıyla yerine getirdiği görevi sırasında sabırlı, samimi ve hoşgörülü davranışlarıyla vatandaşların ve iş arkadaşlarının sevgi ve saygısını kazanmış olan Kadir Bey, yaklaşık bir yıl kadar önce Eşinin görevi nedeniyle tayinle Gaziantep'e gitmiş ve oradaki bir Devlet Hastanesinde, hastalarına hizmete devam etmekteymiş.  


Şu an tatillerini geçirmek üzere Mustafakemalpaşa’da bulunmaktalar. Birçok meyve ağacının bulunduğu evinin bakımlı bahçesinde bizi ağırlayan Kadir Bey, Mustafakemalpaşa’yı çok sevdiklerini ve en kısa sürede tekrar buraya dönmek arzusunda olduklarını söyledi.  


Radyolog Uz. Dr. Kadir Ilgaz

Başarılı bir doktor olmasının yanı sıra ressamlık ve daha birçok alanda özel yetenekleri olan Kadir Beyin resim çalışmalarını hayranlıkla izledik ve bu eserlerinden bir kaçının fotoğraflarını sitemizde yayınlamak için ısrarlı taleplerimizle müsaade alabildik.  


Kendilerine en içten duygularımızla şükranlarımızı sunarken, bir an önce Mustafakemalpaşa'ya dönmelerini, buradaki vatandaşlar ve çalışma arkadaşları gibi bizde temenni ediyoruz. Dr. Kadir Beyin tablolarından birkaçıyla beraber, çektiğimiz  Mustafakemalpaşa'dan görüntülerden hoş müziklerle oluşturduğumuz bir video,  keyifle izleyeceğinizi umarız. 1220 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Her Ay Bir KİTAP

www.massiftasarim.com
E-Mas Reklam
Son Dakika Haberler
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.62898.6635
Euro10.122010.1626
sanalbasin.com üyesidir
Duyuru
Bursa Seyir Defterinde; Bursa hakkında makaleler, gezi ve tanıtım yazıları, etkinlik ve duyurular (sergi, konser, konferans, panel v.s) kültür sanat haberleri, fotoğraf albümleri, videolar, Bursa Medya Portalı (Bursa Gazete-Dergi manşetleri, linkleri) yer alacaktır. Bursa Seyir Defteri, Bursa hakkında sözü-çalışması olan herkese açıktır.