• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bursaseyirdefteri/
  • https://twitter.com/bursed25

                                                               

Mahmut Celal Özmen

Hava Durumu
Videolar
Mahmut Celal Özmen
Sokak Fotoğrafçısı
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

Yıldırım’ın Yıldızlarını Başkana Sunduk

İş adamı Muhammed Ozman Beyle birlikte Yıldırım Belediye Başkanı Sayın Oktay Yılmaz’ı makamında ziyaret ettik.

Oldukça yoğun gündemi ve ziyaretçi trafiği arasında, Başkan Yılmaz’a, “Yıldırım’ın Yıldızları” başlıklı projem hakkında bilgi sundum. Başkan Yılmaz, projemi gerçekleştirmem hususun da yardımcı olabileceklerini belirterek ilgili yerlerle iletişim kurmamı sağlaması için Özel Kalem Müdürüne talimat verdi.  


Gösterdikleri ilgiden dolayı kendilerine en kalbi duygularla şükranlarımı sunuyorum.  

Akşam 20.30 civarlarında ziyaret ettiğimiz Başkan Oktay Yılmaz’ın, bizim ziyaretimizden ardından engelli bir çiftin nikah törenlerine katılacağını öğrendik.  

Başkan Yılmaz, neredeyse 24 saat mesai yapmakta. Her gün, İlçenin bütün mahallelerini tek tek ziyaret ederek incelemeler ve vatandaşlarla görüşmeler yapan Başkan Yılmaz, buralardaki sorun ve sıkıntıları bizzat yerinde tespit ederek, Mühendis olmanın avantajıyla bunlara süratle çözüm bulmaktadır.  

Görüşmemiz esnasında, Başkan Yılmaz, büyük projeleri olduğunu, bu projelerle kısa sürede Yıldırım’ın çok kapsamlı bir değişimle, gelişip, güzelleşeceğini ve Yıldırım Sakinlerinin de çok daha kaliteli yaşam standartlarına ulaşacaklarının bilgisini de verdi.

346 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Her Ay Bir KİTAP

www.massiftasarim.com
E-Mas Reklam
Son Dakika Haberler
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.31708.3504
Euro9.88379.9233
sanalbasin.com üyesidir
Duyuru
Bursa Seyir Defterinde; Bursa hakkında makaleler, gezi ve tanıtım yazıları, etkinlik ve duyurular (sergi, konser, konferans, panel v.s) kültür sanat haberleri, fotoğraf albümleri, videolar, Bursa Medya Portalı (Bursa Gazete-Dergi manşetleri, linkleri) yer alacaktır. Bursa Seyir Defteri, Bursa hakkında sözü-çalışması olan herkese açıktır.