• https://www.facebook.com/bursaseyirdefteri/
  • https://twitter.com/bursed25

                                                               

Mahmut Celal Özmen

Hava Durumu
Videolar
Mahmut Celal Özmen
Sokak Fotoğrafçısı
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
HER AY BİR KİTAP

Bir Sergiden İzlenimler

Ressam-Fotoğraf sanatçısı Nurcan Yahşi'nin Ördekli Kültür Merkezi'ndeki "Vizörümdeki Giz Fırçamdaki İz" adını verdiği Retrospektif Resim ve Fotoğraf Sergisinden izlenimlerimden bir kaç kare

Dün Ördekli Kültür Merkezine uğradım ve harika bir sergiyle karşılaştım. 

Ressam-Fotoğraf sanatçısı Nurcan Yahşi'nin "Vizörümdeki Giz Fırçamdaki İz" adını verdiği Retrospektif Resim ve Fotoğraf Sergisi.

Birbirinden harika fotoğraflar ve tablolardan oluşan sergiyi, vaktim dar olmasına rağmen bütün eserleri hayranlıkla tek tek inceledim. Sayın Nurcan Yahşi Hanımefendiyle de tanıştım ve kendilerini tebrik ettim.

Sergiden izlenimlerimden oluşan kısa bir video hazırladım. Bu harika sergiye layık değil ama sergiyi izleme imkanı olmayanlara kısa bir sunum diyelim.

Sergi 17 Martta izlenime açılmış, 23 Marta kadar açık, ziyaret etmenizi ısrarla tavsiye ederim.     İsmail Hakkı Kavurmacı

 

1378 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Her Ay Bir KİTAP

www.massiftasarim.com
E-Mas Reklam
Son Dakika Haberler
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.877228.9929
Euro31.134931.2597
sanalbasin.com üyesidir
Duyuru
Bursa Seyir Defterinde; Bursa hakkında makaleler, gezi ve tanıtım yazıları, etkinlik ve duyurular (sergi, konser, konferans, panel v.s) kültür sanat haberleri, fotoğraf albümleri, videolar, Bursa Medya Portalı (Bursa Gazete-Dergi manşetleri, linkleri) yer alacaktır. Bursa Seyir Defteri, Bursa hakkında sözü-çalışması olan herkese açıktır.